Fast Bird

1764220_small500

Název „Fast Bird“ původně vznikl jako označení našeho závodního týmu ve třídě PickUp Freestyle. Výsledky našich závodníků v obou kategoriích – závody do vrchu i okruhy – byly více než uspokojivé. Po skončení PickUp Freestyle Cupu v České republice se team rozhodl využít svých zkušeností v autoservisu a pneuservisu.

Když závodníci opravují auta

Drtivá většina našich klientů je z Prahy a okolí. Třebotov jsme si proto nevybrali náhodně. Sídlíme 10 minut autem ze Zbraslavi, 30 minut z centra Prahy, mezi dálnicemi na Plzeň a Strakonice. Náklady na provoz už tu nejsou pražské a přesto máme všude blízko. Ceny oprav se nám tak daří udržovat na velmi příjemné hladině bez ztráty kvality poskytovaných služeb.
Našim klientům lokalita vyhovuje také: auta vyzvedáváme u nich doma nebo ve firmě a zase je vracíme na místo převzetí.

Největší důraz klademe na kvalitu odvedené práce. Záleží nám na dobré pověsti. Díky ní u nás klienti zůstávají ne týdny, ale roky, a se všemi svými auty. Sbíráme historky zákazníků, kteří k nám přešli z velkých, renomovaných autoservisů, kde „zapadli“ do mašinerie rychlých zisků a standardizace komunikace. Mnoho z nich platilo za služby a produkty, které nikdy fakticky nedostali.

Pracujeme jinak.

  • Telefonicky si sjednáte termín provedení opravy/zakázky.
    Naši technici jsou zvyklí komunikovat s netechnickými typy zákazníků. Umějí se vyptat na ukazatele příčiny problémů a kvalifikovaně odhadnout rozsah potřebných oprav. Upozorní Vás na možnost delšího trvání opravy, pokud je závislá na dodávce originálních náhradních dílů, a nabídnou řešení.
  • Ve sjednaném termínu technik vyzvedne vozidlo na dohodnutém místě a případně přistaví náhradní vozidlo. V průběhu stejného pracovního dne Vám sdělíme nacenění zakázky a finální termín dokončení opravy / vrácení Vašeho vozidla.
  • Ačkoliv nejsme autorizovaným servisem jedné konkrétní značky, námi provedené opravy nemají žádný vliv na poskytování záruky výrobcem vozidla. Pečlivě hlídáme, aby byly všude, kde je to skutečně třeba,  použity originální náhradní díly. Tam, kde to nutné není, nabídneme alternativu neoriginálních, tedy většinou výrazně levnějších.
  • Na provedené práce poskytujeme záruku.
  • Dodržujeme sjednané termíny i ceny.
Budeme rádi, když o nás dáte vědět i svým přátelům.Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone